reede, 18. august 2017

Kiiremini, kõrgemale, kaugemale - kes võidab valimised
Valmisolek valituks saada

Mida kiiremini jooksed seda kõrgemale hüpates kaugemale maandud – kas nii? Mille nimel Sa pingutad, keda teenid ja kelle heaoluks rassid? Teed kõike seda, et jõuda lõpuks pärale sinna kuhu suundusid – eesmärgile, mida silme ette maaliti ja tulemustasule, mida lubati.

Keegi kusagil ütles, et kõigepealt tuleb ära teha see ja see, siis liigud edasi. Seejärel teed nii ja nii, siis jõuad sinna ja saad auhinna. Soovid? Vaata, kui ahvatlev paistab tulemus, nii lahedalt räägitakse ja täiesti tehtav ning kättesaadav. Kõik on ju paika pandud, ära tähistatud ja üles kirjutatud – ainult alusta ja anna oma energia sellele, kes skeemi lõi.

Sa jooksed nii kiiresti, et jõuad endastki ette. Sa oled ilus, tark ja tore ning see pilt, mis Sinust maalitakse ja üles pildistatakse on veel palju kordi ilusam. Sa oled võimas, sest tunned, et kõik on võimalik. Sa lihtsalt oled, räägid ja usud, et unistuste tulevik on kohe olevikuks saamas. Sinu ümber on inimesed, keda Sa ei tunne ega tea, kuid oled neid kusagil näinud - need on need teised, nende teiste plakatite pealt, kes ka pingutavad oma auhinna nimel.

Sinu Mina on tee peale jäänud, ununenud või maha kukkunud. Kui oled kohal ja avad silmad, siis ei tea, kus Sa oled ning, miks Sa seal oled, sest oled leht, kellegi teise loos, teivas, kellegi teise hüppekastis. Selle teise inimese maalitud tulemus Sinu kujutluses, osutus paberist seinaks, mis rebenes kui oma võidukarikat haarata püüdsid.

Sa pead ise tahtma ja soovima. See peab olema Sinu enda tee ja eesmärk, millele Sa annad oma energia, nii jõuad Sa tulemuseni iseendana iseendaga koos. Edu Sulle!


Minule tehti ettepanek, kuid ma ei valinud seda teed.


Marianne

19.08.2017.a

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar